Αρχείο μηνός Σεπτέμβριος 2020

Οργάνωση Πολιτικης άμυνας σχολείου, Εσωτερικός κανονισμός

1. Για να δείτε το πρακτικό του σχολείου που αφορά την οργάνωση της πολιτικής άμυνας κάντε κλικ εδώ
  2. Για να δείτε το σχέδιο της οργάνωσης κάντε κλικ εδώ
  3.  Για να δείτε τον εσωτερικό κανονισμό της σχολικής μονάδας κάντε κλικ εδώ

Αγιασμός

Τη Δευτέρα 14 Σεπτεμβρίου 2020, οι μαθητές/τριες θα προσέλθουν με τις τσάντες και τις μάσκες τους στο Δημοτικό Σχολείο στις 8.15 και θα αποχωρήσουν μετά την τέλεση του αγιασμού στις 11.30.

Αναλυτικές οδηγίες για τα μέτρα προφύλαξης θα βρείτε στην ιστοσελίδα του σχολείου μας.

Καλή σχολική χρονιά!

Οδηγίες προς τους γονείς

Αγαπητοί γονείς,

Παρακαλούμε διαβάστε προσεκτικά τις παρακάτω οδηγίες τόσο για την ατομική υγιεινή των παιδιών όσο και για τη σωστή χρήση της μάσκας.

Για να δείτε τις οδηγίες κάντε κλικ εδώ.

Οδηγίες από τον Εθνικό Οργανισμό Δημόσιας Διοίκησης

Ο Εθνικός Οργανισμός Δημόσιας Διοίκησης εξέδωσε λίστα με οδηγίες  ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΚΗΔΕΜΟΝΕΣ  με όσα δεν πρέπει να ξεχνάτε  προκειμένου να προστατέψτε το παιδί σας, την οικογένειά σας και το σχολείο.

Για να δείτε τη λίστα κάντε κλικ εδώ