Θερινή δημιουργική απασχόληση 2016

Αγαπητοί Γονείς & Κηδεμόνες,
σας γνωρίζουμε ότι η θερινή δημιουργική απασχόληση για τους μαθητές του σχολείου μας, ηλικίας 6-12 ετών θα λειτουργήσει το χρονικό διάστημα 22/6/2016 έως 29/7/2016, με μια μικρή επιφύλαξη περιμένοντας την τελική έγκριση του Δήμου. Η απασχόληση θα διαρκεί από 8 π.μ. έως 3.00 μ.μ. και θα περιλαμβάνει δραστηριότητες θεατρικού παιχνιδιού, μουσικοκινητικής, αθλητισμού, κατασκευών, εικαστικών κ.α.

Παρακαλούνται οι γονείς που ενδιαφέρονται τα παιδιά τους να συμμετάσχουν στα τμήματα δημιουργικής απασχόλησης να συμπληρώσουν την επισυναπτόμενη αίτηση και να την αποστείλουν μέχρι 31/05/2016 στο email του Συλλόγου sg.dimkkast@gmail.com, ώστε να καθοριστεί ο αριθμός των παιδαγωγών που θα συμμετάσχουν στο πρόγραμμα και το συνολικό κόστος της δραστηριότητας. Με βάση την εμπειρία των προηγούμενων ετών η αναγκαία συνδρομή στο σύλλογο θα είναι περίπου στα 100-120? ανά συμμετοχή για όλη την περίοδο, ενώ οικογένειες με τρία παιδάκια θα συνεισφέρουν για τα δυο.

Το ΔΣ Γονέων & Κηδεμόνων Δημοτικού Κάτω Καστριτσίου

ΑΙΤΗΣΗ ΓΟΝΕΩΝ ΘΕΡΙΝΗΣ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗΣ 2015 (1)