Αγαπητοί γονείς
Στις 31 Μαρτίου το Σχολείο θα παρακολουθήσει τη θεατρική παράσταση «Τα αδύνατα δυνατά» της θεατρικής ομάδας ΦΡΕΟΝ, στο Συνεδριακό Κέντρο του Πανεπιστημίου Πατρών. Μετά το πέρας της παράστασης, αν ο καιρός το επιτρέπει, οι μαθητές θα επισκεφτούν το Γυμναστήριο του Πανεπιστημίου. Τιμή εισιτηρίου 5 ευρώ. Η μετάβαση θα γίνει πεζή. Το πρωινό πρόγραμμα θα σχολάσει κανονικά στις 14.00 και το Ολοήμερο θα λειτουργήσει κανονικά.
Υπεύθυνη δήλωση
Ο κάτωθι υπογεγραμμένος?????????????????????????????? γονέας τ??????????????????? μαθητή της ???????..τάξης , επιτρέπω στο παιδί μου να παρακολουθήσει τη θεατρική παράσταση «Τα αδύνατα δυνατά» της θεατρικής ομάδας ΦΡΕΟΝ, στο Συνεδριακό Κέντρο του Πανεπιστημίου Πατρών, στις 31/3/2015.
Ο/Η δηλ??.