2η Γενική Συνέλευση του Συλλόγου Γονέων & Κηδεμόνων Δημ. Κ. Καστριτσίου Προς τα μέλη του Συλλόγου Γονέων & Κηδεμόνων

Αγαπητοί Γονείς και Κηδεμόνες,

Το Διοικητικό Συμβούλιο του Συλλόγου Γονέων & Κηδεμόνων σας καλεί στη Γενική Συνέλευση στο χώρο του Σχολείου μας την Τετάρτη 7 Οκτωβρίου 2015 και ώρα 6.30 μ.μ. Τα θέματα συζήτησης της Γ.Σ. είναι:

1. Ενημέρωση για τα πεπραγμένα του Συλλόγου
  2. Για την λειτουργία του ολοημέρου
  3. Για την Λειτουργικότητα, Ασφάλεια και Υγιεινή του σχολείου μας (Εσωτερικού – Εξωτερικού χώρου)
  4. Προγραμματισμός εκδηλώσεων & δραστηριοτήτων του Συλλόγου για την τρέχουσα Σχολική Χρονιά
  5. Θέματα ευαισθητοποίησης
  6. Προβληματισμοί και προτάσεις Γονέων & Κηδεμόνων

Ευελπιστούμε, πως η συμμετοχή σας θα είναι ανάλογη των όσων συμβαίνουν στο χώρο του Σχολείου και της κοινωνίας μας, γενικότερα, καθώς μόνο όλοι μαζί μπορούμε να τα αντιμετωπίσουμε και να αποτελέσουμε για τα παιδιά μας το στήριγμα στη μαθητική και κοινωνική τους πορεία.

Το Δ.Σ. του Συλλόγου